Hakkımızda

Şirketimiz, cam ve mobilya sektöründe çağı yakalayan ürün kalitesi, satış sonrası müşteri memnuniyeti, uygun fiyatları ile her geçen gün büyüyen ürün yelpazesi ile sınıfında marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Şirketimiz otomatik makinalarda cam ve ayna işleme şekillendirme (bombe) kanal, rodaj ve bijote ile cam üstünde alternatif seçenekler sunmaktadır.

Mobilya imalat ve tasarımında kendine özgü çizgisiyle yemek odaları, gümüşlükler, tv sehpaları, yemek masaları, orta sehpalar, zigon sehpalar ile geri dönüşümlü, çevre dostu ürünler üretmekte ve cam estetiği ile birleştirmektedir.

Ürünlerimizde birinci kalite MDF kullanılmakta ve mobilyalarımız, boyama tesislerimizde siyah, lacivert, eskitme renk, metalik gri tonlarda boyanmaktadır. Ülkemizin ekonomideki geleceğini ihracatta gören firmamız birçok ülkeye ihracat yapmakta, ihracat potonsiyelini her geçen gün arttırmaktadır. Tüm ürünlerimiz demontedir.

İLETİŞİM

Şirketimiz, cam ve mobilya sektöründe çağı yakalayan ürün kalitesi, satış sonrası müşteri memnuniyeti, uygun fiyatları ile her geçen gün büyüyen ürün yelpazesi ile sınıfında marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


BİZE YAZIN

Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bizimle irtibata geçiniz.